rain-g41dd71a49_1920

Nařízení karantény

Vážení rodiče,

vzhledem k výskytu onemocnění COVID-19 v naší MŠ, byla nařízena karanténa dětem, které se účastnily vzdělávání ve dnech 4.1. a 5.1. 2022.

Karanténa končí negativním výsledkem RT-PCR testu (k tomu budou rodiče vyzváni prostřednictvím SMS zprávy, která bude obsahovat kód pro vytvoření žádanky a objednání se na test) a absencí klinických příznaků onemocnění, NEJDŘÍVE PO UPLYNUTÍ SEDMÉHO DNE OD POSLEDNÍHO KONTAKTU S POZITIVNĚ TESTOVANOU OSOBOU. Děti by tedy do MŠ mohly nastoupit nejdříve ve čtvrtek 13.1. 2022.

Karanténa se nevztahuje na děti, které jsou plně očkovány nebo prodělaly onemocnění covid-19 v posledních 180 dnech a jsou bez příznaků. Prodělání onemocnění nebo úplné očkování prokazují rodiče škole dokladem jako je potvrzení, resp. certifikát.

První lekce plavání se z těchto důvodů přesouvá na pondělí 17.1. 2022.

Informace-pro-rodice-KHS.pdf