výlet

Výlet BRNO - úterý 14.6. 2022

Petra Fialová

Odjezd v 6:45 !!!

S sebou děti potřebují pouze batůžek, popř. pláštěnku.

Program výletu

1) Planetárium Brno – 8:30 představení Kouzelný glóbus
Kouzelný glóbus je poutavým příběhem plný úchvatných scén využívajících projekci na polokulovitou plochu obklopující diváky, s krásnou autorskou hudbou, a především unikátními animacemi. Děti se dozví, proč se střídá den a noc, že se rok dělí na čtyři roční období (ale počasí tomuto dělení ne vždy odpovídá), že sezónní změny ke své existenci potřebují jak živočichové, tak i rostliny, že změny počasí jsou méně výrazné v okolí zeměpisných pólů nebo u rovníku. To vše za pomoci velmi názorných vizualizací.

2) dětské hřiště na Kraví hoře

3) plavba parníkem k hradu Veveří

Předpokládaný návrat v 15:30.

0
Would love your thoughts, please comment.x