Obrázek1

Rozloučení s předškoláky

Petra Fialová

Srdečně zveme všechny děti a rodiče

na Slavnostní rozloučení s předškoláky

ve středu 28. 6. 2023 od 15:30 hodin na zahradě MŠ.

Na rozloučení se uskuteční divadelní představení Agentury Pernštejni Pohádka dračí aneb trable s princeznou (loutková pohádka o dráčkovi, který chce být básníkem a místo princezen raději baští jahodové knedlíky. Jenže co dělat, když mu nikdo nevěří. A tak má trable s princeznou, o kterou nestojí, i s rytíři, kteří ji chtějí „osvobodit“).

Představení trvá cca 40 minut a je vhodné i pro ty nejmenší diváky, tudíž jsou zvány všechny děti i se svými rodiči.

Poté se uskuteční slavností pasování našich předškoláků na školáky.

Maminky předškoláků prosíme o drobné občerstvení.

0
Would love your thoughts, please comment.x