Musíme se pochlubit!

Již po patnácté vyhlásila Mateřská škola Hradec Králové, Kampanova, Statutární město Hradec Králové, Královéhradecký kraj, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky, Ústav primární a preprimární edukace a Katedra výtvarné kultury a textilní tvorby PdF Univerzity Hradec Králové pod záštitou děkana PdF UHK doc. PhDr. MgA. Františka Vaníčka, Ph.D. výtvarnou soutěž Školka plná dětí.

Každým rokem se do soutěže zapojuje více a více škol a právě o to více nás těší, že byl mezi nejlepší vybrán náš Davídek Novotný.

Předávání diplomů a cen se stalo tradičně pro děti, ale i celou jejich rodinu velkou událostí. Dítě je mnohdy poprvé takto veřejně oceňováno za jeho výtvarné nadání, a to z rukou osobností UHK a veřejného života.

Celá slavnost a výstava probíhá v krásném prostředí nové budovy Univerzity Hradec Králové za účasti médií. Vybrané děti jsou odměňovány diplomem a dárky, na kterých se podílí Statutární město Hradec Králové, Královéhradecký kraj a Univerzita Hradec Králové.

Gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů do dalších let.

 

guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments