Naše školka má nový web! Jak se vám líbí?

Spustili jsme nové webové stránky naší mateřské školy, na kterých vás budeme informovat o dění ve školce, probíhajících akcích a dalších novinkách. Nejlíp zjistíte, co všechno na nich najdete, když si je sami proklikáte. Při té příležitosti budeme rádi, když nás upozorníte na případné chyby na webu. Pokud vám nebude fungovat nějaký odkaz nebo na některé stránce nenajdete, co jste hledali, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět pomocí kontaktního formuláře, který najdete tady.

Na co se na webu MŠ Olešínky můžete těšit?

– Každý týden aktuální jídelníček  – Nejnovější fotky našich/vašich dětiček ve fotogalerii  – Aktuální informace ze školky – všechno, co jako rodič potřebujete vědět, najdete v kategorii aktuality.  – Shrnutí toho nejdůležitějšího pro vás, pro rodiče, najdete na stránce informace pro rodiče. Doporučujeme se aspoň mrknout 🙂

Jak se vám nový web líbí?

Budeme rádi za zpětnou vazbu k novému webu MŠ Olešínky. Chválu, kritiku i náměty na zlepšení a na obsah, který vám na stránkách chybí. to všechno můžete vkládat do komentářů pod tímto článkem. Doufáme, že se vám web naší školky bude líbit a že na něm vždycky najdete to, co potřebujete. Personál MŠ Olešínky
avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Mojmir Stary,starosta obceVendula HolečkováVališoviPetra Křenková Recent comment authors
nejnovější nejstarší
Mojmir Stary,starosta obce
Host
Mojmir Stary,starosta obce

Nové stránky MŠ Olešínky jsou velice pěkné.

Vendula Holečková
Host
Vendula Holečková

Stránky jsou moc pěkné.

Vališovi
Host
Vališovi

Parádní:-)jste šikulky.

Petra Křenková
Host
Petra Křenková

Stránky jsou super.